Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: AF w D90

  1. #31
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Łódź/Żychlin
    Posty
    3

    Domyślnie

    Aparat był dzisiaj dostarczony do serwisu. Czas trwania kalibracji ... 20min. Aparat testowałem dopiero w domu przy dość słabym oświetleniu. Wydaje się, że z AF wszystko w porządku. Kontakt z serwisem na duży plus

  2. #32

    Domyślnie

    Mówicie o serwisie w Wawie na Podstępu?
    Wymienili załogę czy co?
    A new shit has come to light...

  3. #33
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Łódź/Żychlin
    Posty
    3

    Domyślnie

    Tak na Postępu.
    Po tym co wyczytałem na różnych forach spodziewałem się, że będzie to trwało ze 2 tygodnie.
    A tu miła niespodzianka. AF skalibrowany od ręki bez wcześniejszego umawiania się.

    Aparat podobno ustawiany był pod "serwisową" 50 i pod moje 35 i 50. Tak jak pisałem wcześniej jakoś specjalnie go nie testowałem. Sprawdzę "w praniu". W aptekarza raczej bawić się nie zamierzam.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •