Dalbym tez komus wprawnemu zrobic kilka fot. Czasem jest tak, ze aparat nie do konca pozostaje nieruchomy podczas focenia. Sam widzialem kolesia, ktory przyniosl swoj do reklamacji, a kiedy sprawdzal go sprzedawca, to ani jedno nie bylo nietrafione. Inna sprawa, ze takie proby powinno sie jednak robic ze statywem, zeby wyeliminowac czynnik ludzki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami