Witam wszystkich serdecznie i wyskakuje z takim porannym kadrem. Piekna mgla z rana a ja po nieprzespanej nocy nie mialem sily wyjsc na zdjecia

Zrobilem takie zdjecie z okna zanim padlem jak kloda w lozku, pytanie mam czy taka obrobka oddaje ten poranny klimat??
Skontaktuj się z nami