Witam.
Zawsze obrabialem zdjecia w gimpie z pluginem UFRaw. Ostatnio zachcialo
mi sie obrobic w Nikon Capture i jestem w szoku.
Przyklad:
NikonCapture (UnsharpMask - 100%)
Gimp (Wyostrz - 70%), uncharpmask w gimpie robi strzszna kaszane
Niechze ktos z gimpowcow/grafikow powie co ja moge zle robic, ze
NC tak zalatwil gimpa. Pomijam roznoce w WB.
PS. Przepraszam - nie wiem jak to sie stalo ze post wszedl do innego dzialu niz trzba.
już jest tam gdzie być powinien
@nia
Aniu, jestes niezastapiona![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami