Witam
Czy testował ktoś z Panstwa adapter shift ...tilt do nikona ...jest kilka aukcji na znanym portalu http://allegro.pl/item1176783226_shi...tacon_six.html ... Czy jest sens inwestować w takie ustroistwo ....mam d200 i to co w stopce .... Jak ma się sprawa z jakością zdjęć z tym adapterem
Za wszelkie info z góry dziękuje
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami