Szukaj
Ładne, jakie to szkło ?
Moja prywatna strona: http://shox.pl
trójka najlepsza, ale mam wrażenie, że nieco przeostrzona .
Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
moje pstryki
Dobre fotki, przeglądałem też bloga-wyszłą b. fajna sesja z ciekawym wykorzystaniem terenu![]()
Szkła, jakie używałem to Sigma 30/1.4 i Nikkor 85/1.8D
Dziękuję za opinie![]()
A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85
3!
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Kilka zdjęć z sesji, w wersji kolorowej.
Przyznam się, że jest ogromna różnica w obrabianiu nefów z D300 a D200. Nie jest to do końca taki efekt jaki chciałem uzyskać, zresztą (jak ktoś spojrzy na bloga) to te zdjęcia poniżej są jeszcze inaczej obrobione.
1.
2.
3.
4.
5.
A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85
Skontaktuj się z nami