Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Beata w B&W

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne, jakie to szkło ?
    Moja prywatna strona: http://shox.pl

  3. #3

    Domyślnie

    trójka najlepsza, ale mam wrażenie, że nieco przeostrzona .
    Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
    D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
    moje pstryki

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Starogard Gd
    Posty
    168

    Domyślnie

    Dobre fotki, przeglądałem też bloga-wyszłą b. fajna sesja z ciekawym wykorzystaniem terenu

  5. #5

    Domyślnie

    Szkła, jakie używałem to Sigma 30/1.4 i Nikkor 85/1.8D

    Dziękuję za opinie
    A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85

  6. #6

    Domyślnie

    Ładnie jest, piątka mi leży najbardziej
    N

  7. #7

    Domyślnie

    3!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    6!
    Tutaj jest... podpis

  9. #9

    Domyślnie Kilka w wersji kolorowej

    Kilka zdjęć z sesji, w wersji kolorowej.

    Przyznam się, że jest ogromna różnica w obrabianiu nefów z D300 a D200. Nie jest to do końca taki efekt jaki chciałem uzyskać, zresztą (jak ktoś spojrzy na bloga) to te zdjęcia poniżej są jeszcze inaczej obrobione.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.
    A7R3/AF18/AF24/AF40/AF85

  10. #10

    Domyślnie

    55 jest najlepsze
    Naucz się czytać

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •