Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1

    Domyślnie Circus aeruginosus...

    ...że tak powiem po łacinie. Po naszemu - błotniak stawowy. Na zdjęciach samiec, ponieważ samica jeszcze chyba siedzi na jajkach. Rzecz się dzieje nad starorzeczem Sanu w okolicach Przemyśla. Z dość pobieżnych obserwacji wynika, że są dwie pary. Może w sobotę spróbuję zaczaić się na samicę. Dla spokojności - zdjęcia robione z drugiej strony stawu w odległości około 700 m od gniazda.


    1.



    2.

    Pozdrawiam Jacek P.

  2. #2
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ależ ci zazdroszczę! piękny ptak i zdjęcia!

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Kadry przepiękne.
    Pozdrawia Basia, coby nikt mnie nie wziął za chopaka

  5. #5

    Domyślnie

    nie wiem jak by to było po łacinie ale po naszemu - pięknie

    jajacek44 gratuluję i troszkę zazdroszczę

  6. #6

    Domyślnie

    Jacku...super i tyle...Co więcej pisać..
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #7

    Domyślnie

    No cholercia nieżle....
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  8. #8
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    gratuluje ,świetne zdjęcia. kiedyś spotkalem u nas tego ptaszka. Niesamowite uczucie.

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar M@rian
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Chełm Śląski
    Posty
    229

    Domyślnie

    piękny błotniak - gratuluje fotek.
    Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600

  10. #10

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •