sliczne ,klimatyczne zdjecie
Szukaj
sliczne ,klimatyczne zdjecie
Dzięki.
Jeśli dobrze pamiętam, to było tutaj robione coś w stylu:
- delikatny Fill Light na poziomie około 20;
- zdjęcie Blacks do 0;
- obniżenie kontrastu;
- podbicie vibrance oraz obniżenie saturacji;
- krzywa (liniowo) z podniesionym poziomem czerni i podbitym highlights oraz lights (do około 10-20);
- kolorów selektywnie nie modyfikowałem (saturacja, luminancja, odcień);
- dodanie winiety;
- profil ustawiony na Camera Portrait;
- sporo stemplowania.
Większość zabiegów z poziomu NEF.
Wersja 'przed-po' pod linkiem: Karolina
Pozdrawiam
Sprytny myk z drzewkami.
Przede wszystkim klimat przemawia za tym zdjeciem. Jest takie bajkowe... Podoba mi sie to co zrobiles z drzewami. Fakycznie sprytneGdyby nie to cale stempelkowanie fota stracilaby wieele uroku i ta obrobka na wiele by sie nie zdala. A tak to efekt jest 1 klasa.
pozdrawiam
pytanie do autora --> jak zrobić takiega a'la gifa przed i po?jest na to jakis gotowy skrypt?
D610 + SY14/2.8 + 35/1.8G DX + 50/1.8D + SB900
<a href="http://pawelkozera.pl/">moje www</a>
Skontaktuj się z nami