Niedziela wieczorem koło domu wraz z córką pamiątkowe pstryczki zamieszczam na forum pod opinie doświadczonych fotografów z dziedziny portret w celu uzyskania co źle co zmienić. Wszystkie opinie mile widziane.

1

2