Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Trzciniaczek

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    czy Waszym zdaniem tak jest lepiej /co do kadrów to niewiele da się poprawić/
    1a

    2a

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiobudrysio Zobacz posta
    szkoda ze na 1 ogonek uciety poza tym jest OK

    pozdr.
    A no szkoda ale i tak jest ładnie.
    Ostatnio edytowane przez U-CUT ; 09-06-2010 o 20:15 Powód: Zjadłem litere
    out of the body
    OM10+S28-70

  4. #14

    Domyślnie

    a taka wersja - krytyka mile widziana

    3

    4

  5. #15

    Domyślnie

    1a jest zacne a 3 i 4 chyba bym minimalnie probowal rozjasnic ciemne

  6. #16

    Domyślnie

    Ja bym niczego nie rozjaśniał. Kontrast jest dobry moim zdaniem. 4 mi się podoba.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •