Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: wysoki statyw

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaluza112 Zobacz posta
    (...)

    Cena na podanej stronie to 345zl wiec myślę że optymalna, a reszte kasy z budżetu chiałbym poświęcic na dobrą głowicę kulową. I tu kieruje do Was kolejne pytanie : Jaką głowice wybrać? zostało mi okolo 450 zl a na http://jabbafoto.pl/ mam wiele możliwości - B-1, B-0, KB-1, KB-2. Bo myślę że pomysł o wzięciu droższego statywu (np Benro A-357M8 co dałoby mi aparat na wysokości oczu - ok 172cm), i oszczędzaniu na głowicy(powiedzmy BH-2) nie jest dobrym pomysłem
    B-1. Wersje KB1 miały przypadki awarii niebezpiecznych dla sprzętu.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #12

    Domyślnie

    no więc chyba zdecyduje się na Benro A-257M8 z głowicą b-1. Mysle zo to bedzie optymalny wybór dzięki wszystkim za pomoc !!
    D90 + 18-105

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •