Cena na podanej stronie to 345zl wiec myślę że optymalna, a reszte kasy z budżetu chiałbym poświęcic na dobrą głowicę kulową. I tu kieruje do Was kolejne pytanie : Jaką głowice wybrać? zostało mi okolo 450 zl a na http://jabbafoto.pl/ mam wiele możliwości - B-1, B-0, KB-1, KB-2. Bo myślę że pomysł o wzięciu droższego statywu (np Benro A-357M8 co dałoby mi aparat na wysokości oczu - ok 172cm), i oszczędzaniu na głowicy(powiedzmy BH-2) nie jest dobrym pomysłem
B-1. Wersje KB1 miały przypadki awarii niebezpiecznych dla sprzętu.
Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi... "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.
Skontaktuj się z nami