Szukaj
Więc nie pozostaje nic innego jak jutro wypad do sklepu i zakup karty. Myślę że tak będzie oki?
http://www.proline.pl/sklep.php?p=SDSDRX3-4096-E21
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
Bardzo dobry wybór![]()
Ściągnij program Zero Assumption Recovery on nawet ze sformatowanej karty przywróci każde ujęcie.
Kiedyś miałem podobne zjawisko tylko, że ekran był cały zielony. Miałem aparat na statywie i znajomy stukną statyw i tak się zrobiło. Trzeba było wyciągnąć kartę na chwilę więc to na pewno karta.
Pzdr![]()
http://rafalec.digart.pl/
Nikon D5K || 6 razy Nikkor || Nissin
wystarczy ultra II. Kup w jakimś porządnym sklepie. Na alledrogo można trafić podróbki.
Nikon FX
A taka, jeszcze lepszy wybór:
http://www.proline.pl/sklep.php?p=SANDISK+SD+4GB+E3
d5000 + N18-105 + Metz 48 AF-1
No, to sprawa wyjaśniona, decyzja podjęta -- zamykamy![]()
Skontaktuj się z nami