Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    ... z notką "Some images may have been retouched by the photographer", więc o kant dupy takie sample.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  2. #12
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    powiem tak - a może to jedyni uczciwi ?? inne sample z innych systemów jakos wydaja mi się tak samo oszukane ... ale mogę się mylić

  3. #13

    Domyślnie

    mi się podoba myk z podmianą bagnetu na Leica R http://sigmacumlaude.com/

  4. #14

    Domyślnie

    Myślicie ze będzie jakość obrazu równie dobra jak w fuji pro5?

  5. #15

    Domyślnie

    A dlaczego nie lepsza? Przecież fuji S5pro to już leciwy dziadek

  6. #16

    Domyślnie

    Ale jaki dziadek
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  7. #17

    Domyślnie

    FOVEON też już leciwy, a nowego nie zrobili.

  8. #18

    Domyślnie

    W końcu wyceniona, http://www.fotomaniak.pl/25121/sigma-sd15-cena/
    librapoor się nie mylił

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez [email protected] Zobacz posta
    To prawda, Sigma kierowana jest do specyficznego grona fotografów.
    System mało popularny w naszym zacofanym kraju, a szkoda
    Racja, w rozwiniętych krajach Sigmy schodzą jak świeże bułeczki

  10. #20
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ja tez kupie ten korpus może nie tak od razu ale kupie go ...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •