cześć
Mam pożyczonego na dosłownie klika dni D5000. Chciałabym spróbować zmierzyć się z HDR. Soft dam radę sobie wyguglać, natomiast zupełnie nie umiem obsługiwać aparat (nie dostałam instrukcji). Czy może mi ktoś w skrócie napisać jak ustawić D5000 tak aby później dało się pobawić zdjęciami. Czy polecacie jakiś konkretny soft do obróbki?
pozdrawiam -- Marta
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami