Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Studio domowe

  1. #11

    Domyślnie

    W tej ich pseudo-gospel reklamie śpiewają, że "All is Here"
    Pojawiam się i znikam...

  2. #12

    Domyślnie

    jeszcze weż pod uwage srodowisko w jakim mieszkasz, Jak rozumiem to Twoje pierwsze zajecie z foceniem i juz na takie szerokie wody chcesz wkroczyć. Biorac fakty z mojego podwórka (nie mam studia ,działam tylko w plenerze) to jeszcze nie zrobisz zdjecia a juz beda gadali co Ty tam wyczyniasz z tymi modelkami. To tak na marginesie było w ramach skutków ubocznych organizowania studia do robenia zdjec panienek.

  3. #13
    Silence
    Gość

    Domyślnie

    dość proste, są dwie opcje

    opcja 1. dużo samozaparcia
    opcja 2. b.dużo kasy :P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •