W tej ich pseudo-gospel reklamie śpiewają, że "All is Here"![]()
Szukaj
jeszcze weż pod uwage srodowisko w jakim mieszkasz, Jak rozumiem to Twoje pierwsze zajecie z foceniem i juz na takie szerokie wody chcesz wkroczyć. Biorac fakty z mojego podwórka (nie mam studia ,działam tylko w plenerze) to jeszcze nie zrobisz zdjecia a juz beda gadali co Ty tam wyczyniasz z tymi modelkami. To tak na marginesie było w ramach skutków ubocznych organizowania studia do robenia zdjec panienek.
dość proste, są dwie opcje
opcja 1. dużo samozaparcia
opcja 2. b.dużo kasy :P
Skontaktuj się z nami