Szukaj
Malownicze. Wybieram 3.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Lubie takie obrazy. Klimat i kolor super.
Czy to czasem nie jest Sieburczyn?
Kilka km od Sieburczyna...dokładnie Burzyn![]()
Byłem potwierdzam bajeczne miejsce. Ja jestem za zdjęciem nr 3.
Ładne,z klimatem.Trójka najmniej mi pasuje,za dużo w kadrze upchałeś.
Jest coś ciekawego.
„Inteligencja kilku osób nigdy się nie sumuje. Głupota zawsze.” Docentx.
--EIZO--
nr 2 i 4 podoba się, ładnie malowniczo wyszło![]()
Skontaktuj się z nami