Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: s3 pro i F--

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    194

    Domyślnie s3 pro i F--

    Witam.

    Ostatnio zaczeło mnie nękać pewne zjawisko, mianowicie przy fotografowaniu czasami wyskakuje komunikat F-- ustępuję on dopiero po kilku(nastu) ponownych uruchomieniach aparatu. Ktoś może zasugerować czego to może być oznaka.

  2. #2

    Domyślnie

    A bez obiektywu ?
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    Przeczyść styki w body i w obiektywach. Jeżeli to nie pomoże to gdy pojawi się ponownie F-- spróbuj delikatnie przekręcić zapięty obiektyw w jedną lub drugą stronę - prawdopodobnie brak komunikacji body z CPU w obiektywie

  4. #4

    Domyślnie

    Porządne baterie to podstawa w S3.
    Proponuję dwa nowe komplety eneloop'ów jak nie pomoże to i tak się nie zmarnują.
    I wyczyścic styki w koszyczku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •