Ładne kwiatowe "kompozycje" - staranna obróbka.![]()
Szukaj
Ładne kwiatowe "kompozycje" - staranna obróbka.![]()
Pozdrawiam, Grzegorz.
Bardzo ładne, podoba mi się sposób, w jaki obrabiasz zdjęcia.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
Ladny... A nie lepiej bylo przekadrowac kwiatka bardziej w prawy gorny rog i wiecej lodyzek by bylo?
Bo lewy dolny rog troche przytlacza kosztem gornego prawego.
Chyba, ze to zamierzone.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Oko mówi: "jeszcze, jeszcze !"
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
zatesknilem za wiosna w domowym ogrodzie.......i kaczenice na oczkiem wodnym.....ech karpie pluskajace wieczorem........i browar!
Andrzeju piekny set!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami