Witam, mam problem z moim photoshopem. Mianowicie gdy dodaje tekst to juz przy nieznacznym powiekszeniu strasznie widac pikseloze - tak jakby byl to rastrowa warstwa a nie jest. to samo gdy wstawiam figury np kwadrat, kolo - od ok 150% wychodzi straszna pikseloza. Resetowalem ustawienia ps ale nic to nie dalo. Jest na to jakas rada? Sprawdzilem w illustratorze i tu jest wszystko ok - tekst po powiekszeniu jest ostry jak zyleta (wiadomo wektor), czemu ps takie cuda robi?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami