Dobra, ja siępobawiłem tym odbiornikiem, a właściwie anteną - kombinowałem jak mogłem od drutu 1/4lambda (ze współczynnikiem skrócenia

) przez zwarcie wy antenowego do masy przez 100ohm, 1kOhm i bezpośrednio, a i tak na wyjściu pojawiają się impulsy jak jestem blisko routera WiFi.
Jak jestem dalej (pare m) to jest lepiej i już jest "bez błyskania ir", i wtedy działa wyzwalanie w trybie su04 i to z przyzwoitych odległości, ale CLS się nie wyrabia i już

nie wiem dlaczego.
A do tego Białka zalała nam laboratorium i nie mam jak popatrzeć na przebiegi żeby rozkminic co się tam pokazuje i jak to wygląda
Na koniec jeszcze usmażyłem działający odbiornik z phottixa (jak się człowiek spieszy to się... polaryzacja pie... myli znaczy się

)
W każdym bądź razie nie udało mi się opanować tego odbiornika, bo nadajnik działał ładnie. Nie wiem, najwcześniej w przyszłym tyg dorwę się do oscyloskopu to zobaczę co tam siedzi.
Pozdrawiam,
Tomek
Skontaktuj się z nami