Właśnie cichaczem w pracy się douczam nieco o antenach. Dlaczego myślę że problem spowodowany jest antena w odbiorniku, ano dlatego, że phottixowe rozwiązanie działa ok. Spróbuję zmodyfikować obwód anteny odbiornika, ale nie wiem czy dam rade dzisiaj.
Docelowo jak wszystko klapnie to i tak będę chciał zbudować zestaw na 868MHz.
Nie zakumałem - "pe-erka" ?
Co do osłaniania diody ir, to stosowałem polikarbonat "mleczny" i zwykły papier (ileś tam warstw).
Pozdrawiam,
Tomek
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami