Panowie, śledzę wątek od początku - na elektronice znam się jak świnia na gwiazdach, ale czytałem z zaciekawieniem i wierzyłem, że sobie poradzicie!
GRATULUJE!!!
Szukaj
Panowie, śledzę wątek od początku - na elektronice znam się jak świnia na gwiazdach, ale czytałem z zaciekawieniem i wierzyłem, że sobie poradzicie!
GRATULUJE!!!
Czarne pudełeczka i okropnie ciężka teczka
Skontaktuj się z nami