Ja czekam na phottixa żeby go spróbować przemierzyć na oscyloskopie, żeby zobaczyć ile te delay'e wynoszą.
Jak dojdą kostki synchro to sprawdzę jeszcze jak to wygląda z rf-602.
(nie poddajemy się)
Pozdrawiam,
Tomek
Szukaj
Ja czekam na phottixa żeby go spróbować przemierzyć na oscyloskopie, żeby zobaczyć ile te delay'e wynoszą.
Jak dojdą kostki synchro to sprawdzę jeszcze jak to wygląda z rf-602.
(nie poddajemy się)
Pozdrawiam,
Tomek
TymancjO /Tomasz Tomanek/
głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|"...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson
Skontaktuj się z nami