Ja czekam na phottixa żeby go spróbować przemierzyć na oscyloskopie, żeby zobaczyć ile te delay'e wynoszą.

Jak dojdą kostki synchro to sprawdzę jeszcze jak to wygląda z rf-602.

(nie poddajemy się )

Pozdrawiam,
Tomek