Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
Tak na szybko, to myślę sobie, że wyjście z U1 jest typowo cyfrowe ( przywołanym przez Ciebie RM1SGS to TTL) więc taki kształt impulsu na wyjściu scalaka jest dziwny.
I moje pytanie dla ludzi mądrzejszych ode mnie, czy taki niecyfrowy kształt może wynikać z obciążenia wyjścia przez układ sterujący transoptorem ?

Pozdrawiam,
Tomek
Też bardzo dziwi mnie wygląd tego sygnału, powinien być przecież symetryczny. Ewentualnie sygnał symetryczny jest na innej nóżce tego scalaka; może skorzystać z sygnału podawanego na LED ???