
Zamieszczone przez
tymancjo
Tak na szybko, to myślę sobie, że wyjście z U1 jest typowo cyfrowe ( przywołanym przez Ciebie RM1SGS to TTL) więc taki kształt impulsu na wyjściu scalaka jest dziwny.
I moje pytanie dla ludzi mądrzejszych ode mnie, czy taki niecyfrowy kształt może wynikać z obciążenia wyjścia przez układ sterujący transoptorem ?
Pozdrawiam,
Tomek
Skontaktuj się z nami