No to już sam sobie odpowiedziałeś, że robienie takich prób nie ma większego sensu. Jeśli Phottixowi się nie udało, to z Phottixem też się raczej nie uda.
Ale próbujcie. Nikt nie zabrania wam się bawić.
Szukaj
No to już sam sobie odpowiedziałeś, że robienie takich prób nie ma większego sensu. Jeśli Phottixowi się nie udało, to z Phottixem też się raczej nie uda.
Ale próbujcie. Nikt nie zabrania wam się bawić.
Jacek
Skontaktuj się z nami