OK, czyli już wiemy kolejną rzecz
A co sądzisz o tym
Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
Ważne: Czy ktoś już doczytał co jest w CLS-sie 0-em, a co 1-ką ? To znaczy chodzi mi konkretnie: lewe/prawe zbocze sygnału czy też sam sygnał ( pik ) / brak sygnału ?
Stawiał bym na impuls/brak impulsu, ze względu na charakterystykę sygnałów ( błysków lampy), które dalekie są od doskonałości. Ale to tylko moje założenie