Kolorki super, reszta jak harb.
Pzdr.
Szukaj
Kolorki super, reszta jak harb.
Pzdr.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
łoo kurczątko!
a moze jak byś stanął z 50m bardziej z prawej to by było cudownie![]()
Piękne miejsce, pokazane w ładnych kolorach.
Pozdro. Wojtek
Albo w lewo, albo w prawo - kolory świetne
D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800
Bardzo sympatyczny prosty widoczek.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Widoczek bardzo przyjemny. Fajny rzeczny zawijas
.
Myślę, że przycięcie 1 cm dołu i 3 cm lewej strony spowoduje, że kadr stanie się bardziej ciekawy.
Skontaktuj się z nami