witam,
dzisiaj trzy zdjęcia z Niedzicy. Trochę starawe bo z 2008 roku, ale o tyle "dziewicze", że do teraz "widział" je tylko twardy dysk. Wyprodukowane przy pomocy s5 z 35-70 2.8

1.


2.


3.



pozdrawiam serdecznie i zapraszam do komentowania