Kurczę, pani pięknie światłem maluje. Jak Waszym zdaniem zrobić takie zdjęcie?

http://plfoto.com/zdjecie,portret,bez-tytulu,1599740.html


bardziej takie:

http://plfoto.com/zdjecie,inne,bez-tytulu,1618233.html


ale najbardziej takie:

http://plfoto.com/zdjecie,portret,be...u,1773650.html

Tekstury jakieś? Warstwy?

Z innej beczki:
http://plfoto.com/zdjecie,portret,be...u,1786393.html

To chyba efekt pracy na warstwach, twarz z inną temperaturą barwową, lekki blur i warstwa z kroplami rozmytymi? Dobrze kombinuję?

Jeśli ta Pani pisze, że jest amatorem, to ja jestem... jeszcze się nie urodziłem chyba Urzeka mnie taka fotografia