Kurczę, pani pięknie światłem maluje. Jak Waszym zdaniem zrobić takie zdjęcie?
http://plfoto.com/zdjecie,portret,bez-tytulu,1599740.html
bardziej takie:
http://plfoto.com/zdjecie,inne,bez-tytulu,1618233.html
ale najbardziej takie:
http://plfoto.com/zdjecie,portret,be...u,1773650.html
Tekstury jakieś? Warstwy?
Z innej beczki:
http://plfoto.com/zdjecie,portret,be...u,1786393.html
To chyba efekt pracy na warstwach, twarz z inną temperaturą barwową, lekki blur i warstwa z kroplami rozmytymi? Dobrze kombinuję?
Jeśli ta Pani pisze, że jest amatorem, to ja jestem... jeszcze się nie urodziłem chybaUrzeka mnie taka fotografia
![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami