Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Stary Gdansk

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie jestem znawcą, ale mnie się podoba. W 2 może bym próbował złapać troszkę lądu, ale nie jestem pewien.
    DX|FX|kilka szkiełek|SB600 i Yungnuo
    http://blog.foto-radom.pl

  3. #3

    Domyślnie

    mi się 1 podoba bardzo, jakby usunąć conieco tu i tam to kadr jak z przeszłości.
    błystki, puszka i wydmuszki

  4. #4

    Domyślnie

    Kolorystycznie i technicznie bardzo fajnie. Kadrowo na 1 przyciąłbym troszkę z prawej, a na 2 dodał

  5. #5

    Domyślnie

    Z tym dodaniem to nastepnym razem jak
    NIKON

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirek Zobacz posta
    Z tym dodaniem to nastepnym razem jak
    A tak przecież to ja miałem Twój 14-24 Dziękuję.

  7. #7

    Domyślnie

    Jakoś tak do mnie nie przemawiają Tak jakoś.. nijako... Brakuje mi zdecydowania jakby. Drugie podobałoby mi się bardzobardziej, gdyby je przyciąć ponad dechami. Takie niskie i długie...super jest.

  8. #8

    Domyślnie

    A ja wybiorę jedynkę .Miły sercu kadr,bo blisko marina i ......płyniemy....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •