Szukaj
Nie jestem znawcą, ale mnie się podoba. W 2 może bym próbował złapać troszkę lądu, ale nie jestem pewien.
mi się 1 podoba bardzo, jakby usunąć conieco tu i tam to kadr jak z przeszłości.
błystki, puszka i wydmuszki
Kolorystycznie i technicznie bardzo fajnie. Kadrowo na 1 przyciąłbym troszkę z prawej, a na 2 dodał![]()
Jakoś tak do mnie nie przemawiająTak jakoś.. nijako... Brakuje mi zdecydowania jakby. Drugie podobałoby mi się bardzobardziej, gdyby je przyciąć ponad dechami. Takie niskie i długie...super jest.
A ja wybiorę jedynkę .Miły sercu kadr,bo blisko marina i ......płyniemy....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami