Zastanawiam się nad rezygnacją z plecaka na rzecz pasa biodrowego współpracującego z torbą i sakwami na obiektywy. Jeśli ktokolwiek z szanownego koleżeństwa ma na tym polu doświadczenie i zechce się nim podzielić to będę wdzięczny.
Szukaj
Zastanawiam się nad rezygnacją z plecaka na rzecz pasa biodrowego współpracującego z torbą i sakwami na obiektywy. Jeśli ktokolwiek z szanownego koleżeństwa ma na tym polu doświadczenie i zechce się nim podzielić to będę wdzięczny.
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Nie chcę nic mówić ale 3 wątki niżej jest...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=131516
nie wiem czy już przeglądałeś - jeśli nie to zawsze coś
Ja założyłem też takie wątek:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137230
który też jest generalnie o tym![]()
Dawniej system N - obecnie L(M) + F
Skontaktuj się z nami