Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pas biodrowy

  1. #1

    Domyślnie Pas biodrowy

    Zastanawiam się nad rezygnacją z plecaka na rzecz pasa biodrowego współpracującego z torbą i sakwami na obiektywy. Jeśli ktokolwiek z szanownego koleżeństwa ma na tym polu doświadczenie i zechce się nim podzielić to będę wdzięczny.
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  2. #2

    Domyślnie

    Nie chcę nic mówić ale 3 wątki niżej jest...
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=131516
    nie wiem czy już przeglądałeś - jeśli nie to zawsze coś
    Ja założyłem też takie wątek:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=137230
    który też jest generalnie o tym
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •