Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    gagasia
    Gość

    Domyślnie Problem z lustrem w d700

    Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?

  2. #2

    Domyślnie

    przestaw raw z 14 na 12 bit

  3. #3
    gagasia
    Gość

    Domyślnie

    a gdzie to sie zmienia?

  4. #4
    gagasia
    Gość

    Domyślnie

    Mam juz,mialam ustawione na zdjecia nieskompresowane 12 bit czyli to nie to.
    Ktos pomoze?????????????
    Ostatnio edytowane przez gagasia ; 08-04-2010 o 19:30

  5. #5

    Domyślnie

    Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

  6. #6

    Domyślnie

    Zrób reset aparatu jak kupiłaś używany i ustaw sama wszytsko pod siebie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarek78 Zobacz posta
    Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?
    Stawiam, że nawet napewno masz ON.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  8. #8

    Domyślnie

    To jest raczej wyprzedzające podniesienie a nie opóźnienie opadania. Można się raczej dużo wcześniej kapnąć, bo coś jakby duża część zdjęć powinna w ogóle być o butach np.
    D800

  9. #9

    Domyślnie

    Wiec jednak mialem racje.... d9

    http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...62#post1846862

    Szkoda tylko , ze autorka umieszcza te same posty w kilku miejscach i okazuje sie , ze niepotrzebnie piszemy tutaj skoro problem zazegnany od 2 godzin.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •