Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?
Szukaj
Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?
a gdzie to sie zmienia?
Mam juz,mialam ustawione na zdjecia nieskompresowane 12 bit czyli to nie to.
Ktos pomoze?????????????
Ostatnio edytowane przez gagasia ; 08-04-2010 o 19:30
Zobacz czy nie masz ustawionego opadania lusta z opoznieniem.czyli MENU USTAWIEN OSOBISTYCH/ zakladka d i potem d9 "tryb opoznienia ekspozycji" . Moze masz ON ?
Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
Nikon 1800 (s)
Zrób reset aparatu jak kupiłaś używany i ustaw sama wszytsko pod siebie.
To jest raczej wyprzedzające podniesienie a nie opóźnienie opadania. Można się raczej dużo wcześniej kapnąć, bo coś jakby duża część zdjęć powinna w ogóle być o butach np.
D800
Wiec jednak mialem racje.... d9
http://forum.nikoniarze.pl/showthrea...62#post1846862
Szkoda tylko , ze autorka umieszcza te same posty w kilku miejscach i okazuje sie , ze niepotrzebnie piszemy tutaj skoro problem zazegnany od 2 godzin.
Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
Nikon 1800 (s)
Skontaktuj się z nami