Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?
Szukaj
Kupilam uzywany aparat i kolega uswiadomil mi,ze strasznie wolno robi zdjecia.Od poczatku mialam takie wrazenie,jednak,,,,bagatelizowalam to.Działa tak,jakby wolno opadalo lustro.co zrobic?
Sprawdź Menu ustawien osobistych - pozycja d9. Byc moze to jest przyczyna.
To jest to!!!!!!!!!!!!!!!!!Wielkie dzieki
Skontaktuj się z nami