Witam
Parę zdjęć z dzisiejszej sesji z Mariką http://www.maxmodels.pl/marilat.html
Bijcie, przyjmę dzielnie
1.
2.
3.
Szukaj
Witam
Parę zdjęć z dzisiejszej sesji z Mariką http://www.maxmodels.pl/marilat.html
Bijcie, przyjmę dzielnie
1.
2.
3.
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
Dorzucę jeszcze takie...
4.
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
wszystkie ładne, ale 2 i 4 najładniejsze...modelka bardzo wdzięczna![]()
WituWiszu jak najbardziej takCzyżbym się doczekał pochwały??![]()
szczególnie za 3 z jednym małym ALE za ten dziwnego kształtu cień pod nosem
weź go jakoś wywal stamtąd no i w końcu się postarałeś a nie na odpieprz robiłeś
4 jak dla mnie przekombinowana obróbka, kolory jeszcze ale te gradienty górno-dolne nie bardzo
![]()
wybacz , że tak powiem, ale po pijaku człowiek inaczej patrzy i jest bardziej szczery .... tak więc...1 jest ok, 2...kadrowanie ok, jednak przesunąłbym z lekka w lewo, tyci tyci i trochę niżej, poza tym cienie pod policzkami do likwidacji (zbyt ostre); 3 w miarę ok, ale cienie na twarzy raczej w pionie niż po skosie; 4 ...czoło zbyt wysokie, szczęka nierównomiernie kwadratowa...![]()
Ostatnio edytowane przez Łukasz F. ; 28-03-2010 o 01:29
FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
flickr
Dorzucę jeszcze takie, proszę o opinie na temat obróbki - czy nie przekombinowana?
5.
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
Skontaktuj się z nami