Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Marika w studio

  1. #1

    Domyślnie Marika w studio

    Witam
    Parę zdjęć z dzisiejszej sesji z Mariką http://www.maxmodels.pl/marilat.html
    Bijcie, przyjmę dzielnie

    1.

    2.

    3.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  2. #2

    Domyślnie

    Dorzucę jeszcze takie...

    4.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoellite Zobacz posta
    nooooo w końcu
    Czyżbym się doczekał pochwały??
    Nie wierzę... :P
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  5. #5

    Domyślnie

    wszystkie ładne, ale 2 i 4 najładniejsze...modelka bardzo wdzięczna

  6. #6

    Domyślnie

    Czyżbym się doczekał pochwały??
    WituWiszu jak najbardziej tak szczególnie za 3 z jednym małym ALE za ten dziwnego kształtu cień pod nosem weź go jakoś wywal stamtąd no i w końcu się postarałeś a nie na odpieprz robiłeś 4 jak dla mnie przekombinowana obróbka, kolory jeszcze ale te gradienty górno-dolne nie bardzo

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoellite Zobacz posta
    WituWiszu jak najbardziej tak szczególnie za 3 z jednym małym ALE za ten dziwnego kształtu cień pod nosem weź go jakoś wywal stamtąd no i w końcu się postarałeś a nie na odpieprz robiłeś 4 jak dla mnie przekombinowana obróbka, kolory jeszcze ale te gradienty górno-dolne nie bardzo
    Dziękuję, naprawde miło mi to słyszeć
    Pokombinuję jeszcze przy tej trójce...
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  8. #8

    Domyślnie

    wybacz , że tak powiem, ale po pijaku człowiek inaczej patrzy i jest bardziej szczery .... tak więc...1 jest ok, 2...kadrowanie ok, jednak przesunąłbym z lekka w lewo, tyci tyci i trochę niżej, poza tym cienie pod policzkami do likwidacji (zbyt ostre); 3 w miarę ok, ale cienie na twarzy raczej w pionie niż po skosie; 4 ...czoło zbyt wysokie, szczęka nierównomiernie kwadratowa...
    Ostatnio edytowane przez Łukasz F. ; 28-03-2010 o 01:29
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Łukasz F. Zobacz posta
    wybacz , że tak powiem, ale po pijaku człowiek inaczej patrzy i jest bardziej szczery .... tak więc...1 jest ok, 2...kadrowanie ok, jednak przesunąłbym z lekka w lewo, tyci tyci i trochę niżej, poza tym cienie pod policzkami do likwidacji (zbyt ostre); 3 w miarę ok, ale cienie na twarzy raczej w pionie niż po skosie; 4 ...czoło zbyt wysokie, szczęka nierównomiernie kwadratowa...
    Chyba też się muszę napić...
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  10. #10

    Domyślnie

    Dorzucę jeszcze takie, proszę o opinie na temat obróbki - czy nie przekombinowana?

    5.
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •