Witam. Wczoraj podczas robienia zdjęć, zdarzyło mi się coś super nieprzyjemnego.
Wygląda to na zawieszone lustro... pstryknąłem zdjęcie i czarno. Zatrzymało się w pozycji nie tej co trzeba i nic. W wizjerze ciemno, na wyświetlaczu ERR.
Nic nie pomaga, po naciśnięciu spustu jest tylko pyk i stoi w miejscu. Wyciągałem aku, wkładałem inne (w pełni naładowane), w ogóle wszystko wyciągałem i wkładałem. Ale nic nie pomaga.
Czy ktoś się orientuje co z tym zrobić? Aparat jest już, oczywiście, po gwarancji...
Później podeślę foto, jak żona wróci z pracy z drugim, mniejszym aparatem. Póki co zrobiłem telefonem, ale nie wiem czy ktoś jest w stanie coś dostrzec, niemniej jednak: foto 1, foto 2.
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami