Witam,
nie wiem co się dzieje :/ probuję robić fotkę i migawka klepie a lustro wisi w powietrzu :/ , przy kolejnym wciśnięciu spustu lustro wraca na miejsce. Zrobiłem reset "z guzika" i nic nie pomogło..
co to może być i jak temu zaradzić?? może to słaba bateria?
cały dzień dziś robiłem fotki i nic się nie działo! prosze pomocy!!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami