1 i 2 są ok,
3 - strasznie karkołomne cięcie, kadr ryzykowny, ale wyszło naprawdę bardzo dobrze.
Szukaj
1 i 2 są ok,
3 - strasznie karkołomne cięcie, kadr ryzykowny, ale wyszło naprawdę bardzo dobrze.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
Zdecydowanie dwójka i trójka. Jedynka w porównaniu z dwójką za mało kontrastowa i kadr też jakby nie ten co trzeba (trochę ciasno z góry). Poza tym piękna modelka![]()
Nikon D50, Sigma 70-300 APO DG, Nikkor 18-55 ED
Skontaktuj się z nami