Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: dzieci

  1. #1

    Domyślnie dzieci

    Bijcie mocno bo sie dopiero uczę

    1



    2



    Jako bonus BW

    D80 + N50mm 1.8D

  2. #2

    Domyślnie

    hmmm... aż tak żle?
    D80 + N50mm 1.8D

  3. #3

    Domyślnie

    1. bardzo fajna; tylko mała zielona przeszkadzajka pod prawą rączką chłopca
    2. poszerzyłabym nieco, ale tylko odrobinę, kadr
    3. takie sobie
    "Jeżeli poranek nie jest piękny, upiększ go swoim uśmiechem." H. Jackson Brown

  4. #4

    Domyślnie

    1 trochę zbyt paszportowe dla mnie,
    2 można się po przyczepiać, ale ogólnie OK
    3 technicznie słabsze niż 2, ale wyraz twarzy bezcenny. Podoba mi się najbardziej z setu.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  5. #5

    Domyślnie

    poprawnie naświetlone i juz mnie 3 jak cos
    kilka puszek jakieś szkła i brak spiżarni do przechowywania + masa nauki ;p

  6. #6

    Domyślnie

    dzięki za odwiedziny dla mnie 3 też najlepsza, póżniej dam jeszcze jedno z w bw
    D80 + N50mm 1.8D

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar heniek85
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Borek Strzeliński
    Posty
    87

    Domyślnie

    Na 1 jakoś chyba balans się pogubił. Dla mnie 3 najlepsza, tak naturalnie i faktyczne mina bezcenna
    aparat, obiektyw, lampa ... c.d.n.
    http://www.jlukasz.flog.pl

  8. #8

    Domyślnie

    obiecałem to daję jeszcze jedno



    pozdr.
    D80 + N50mm 1.8D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •