Szukaj
1. bardzo fajna; tylko mała zielona przeszkadzajka pod prawą rączką chłopca
2. poszerzyłabym nieco, ale tylko odrobinę, kadr
3. takie sobie
"Jeżeli poranek nie jest piękny, upiększ go swoim uśmiechem." H. Jackson Brown
1 trochę zbyt paszportowe dla mnie,
2 można się po przyczepiać, ale ogólnie OK
3 technicznie słabsze niż 2, ale wyraz twarzy bezcenny. Podoba mi się najbardziej z setu.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
poprawnie naświetlonei juz
mnie 3 jak cos
![]()
kilka puszek jakieś szkła i brak spiżarni do przechowywania + masa nauki ;p
dzięki za odwiedziny dla mnie 3 też najlepsza, póżniej dam jeszcze jedno z w bw
D80 + N50mm 1.8D
Na 1 jakoś chyba balans się pogubił. Dla mnie 3 najlepsza, tak naturalnie i faktyczne mina bezcenna![]()
aparat, obiektyw, lampa ... c.d.n.
http://www.jlukasz.flog.pl
Skontaktuj się z nami