Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Majtki

  1. #11

    Domyślnie

    Pozwolę sobie pokazać jeszcze jedno zdjęcie, może bardziej się spodoba.

    3.
    D90 N50/1.4 SB600

  2. #12

    Domyślnie

    a więc tak:
    a) zasłony i firanki rzeczywiście ekstra; pasowałyby do moich przedwojennych okien z łukiem
    b) modelka baaaardzo nieatrakcyjnie pokazana; z piąchy byś ode mnie dostał, gdybyś zrobił mi takie foty, bo:
    - znad rajstop wylewa się brzuch
    - biust modelki zbyt mały jest na ten gorset
    - no i najgorsze co może być - RAJSTOPY JEJ ZWISAJĄ!!!

    a tak w ogóle to co modelka na te zdjęcia?...

    edit. trzecia fotka może być
    "Jeżeli poranek nie jest piękny, upiększ go swoim uśmiechem." H. Jackson Brown

  3. #13

    Domyślnie

    Faktycznie, tak jak większości z Was, modelce nie podoba się "pampers". A stylizacja była jej pomysłem.
    D90 N50/1.4 SB600

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paw_m Zobacz posta
    Faktycznie, tak jak większości z Was, modelce nie podoba się "pampers". A stylizacja była jej pomysłem.
    to po kiego grzyba wrzucasz te fotki? zaliczasz kolejną piąchę
    "Jeżeli poranek nie jest piękny, upiększ go swoim uśmiechem." H. Jackson Brown

  5. #15

    Domyślnie

    3 - ujdzie w porównaniu do poprzednich, ale... tu już widać następujący problem. Różne wzory i faktury materiałów. Po prostu pewnych rzeczy staramy się nie mieszać, unikać. Takie rajstopy są zestawione na tej fotografii ze wzorem krat w oknie, liniami opadających zasłon i to już wystarczy by pogrążyć kompozycję, ale tu jest jeszcze więcej linii i faktur, których nawet nie będę wymieniał. Jak widać nie jest tak prosto. Do tego modelka nie ma biustu w rozmiarze D, więc pozycja leżąca dodatkowo nie polepsza sprawy, choć to najmniejsze z zastrzeżeń. Spójrz jeszcze przy okazji na cienie. No i to wszystko składa się na całkowity odbiór zdjęcia. Może być, ale by się naprawdę podobało, to jeszcze kawałek drogi jest. Na plus - mina i kierunek wzroku modelki.

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki za wszelkie uwagi!
    D90 N50/1.4 SB600

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •