Najlepiej poczytaj na forum dpreviewTam już się już żal wylewa. Większość liczyła że skoro aparat został schowany na tak długi czas do wejdzie z istotnymi zmianami, zaczynając od wielkości matrycy a na szybkości kończąc. Pożyjemy, zobaczymy. Mimo szumnych zapowiedzi mój sd14 robił na bateriach całe 150 zdjęć, dopóki mu się kolory na matrycy nie rozjechały. W czasach tak dużych zmian w technice ten aparat byłby fajny może .. 4 lata temu.
Obrazowanie sigm - prawda. Ale oprócz tego kupa problemów z softem, zielonym zafarbem, plamami na wyższych czułościach i kolorem czerwonym. Ćwiczyłem to na sobie prawie dwa lata, sd14 i dp1.
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami