Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Sigma SD15

  1. #11
    yendash
    Gość

    Domyślnie

    Najlepiej poczytaj na forum dpreview Tam już się już żal wylewa. Większość liczyła że skoro aparat został schowany na tak długi czas do wejdzie z istotnymi zmianami, zaczynając od wielkości matrycy a na szybkości kończąc. Pożyjemy, zobaczymy. Mimo szumnych zapowiedzi mój sd14 robił na bateriach całe 150 zdjęć, dopóki mu się kolory na matrycy nie rozjechały. W czasach tak dużych zmian w technice ten aparat byłby fajny może .. 4 lata temu.
    Obrazowanie sigm - prawda. Ale oprócz tego kupa problemów z softem, zielonym zafarbem, plamami na wyższych czułościach i kolorem czerwonym. Ćwiczyłem to na sobie prawie dwa lata, sd14 i dp1.
    pozdrawiam

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Miałem doczynienia z SD14 no i mam sentyment do Foveona X3.
    Ciekaw jestem jednak ceny. Jeśli będzie przystępnie to kto wie czy do studia go sobie nie kupię?

  4. #14
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PanomeiK Zobacz posta
    Miałem doczynienia z SD14 no i mam sentyment do Foveona X3.
    Ciekaw jestem jednak ceny. Jeśli będzie przystępnie to kto wie czy do studia go sobie nie kupię?
    mówią że około 3500,-

  5. #15
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ja teraz mam SD10 i jak narazie jestem zadowolony z tego co pokazuje ta dziwna matryca - ostrość - ostrość - oczywiście nie jest to mój podstawowy aparat ale w specyficznych warunkach jest fajny

  6. #16
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    ja teraz mam SD10 i jak narazie jestem zadowolony z tego co pokazuje ta dziwna matryca - ostrość - ostrość - oczywiście nie jest to mój podstawowy aparat ale w specyficznych warunkach jest fajny

    co to są te specyficzne warunki? poważnie pytam

  7. #17
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    co prawda dopiero poznaję SD10 ale po prostu szukałem czegoś jako 2 aparat w zastępstwie S3Pro uszkodzonego w moim wypadku ... za niewielkie pieniądze udało mi się nabyć SD10 - obiektywy kitowe - są w wyprzedaży za grosze

    uważam ze ten aparat :

    1. kadry już docelowe - mała rozdzielczość i nie ma już co kropować
    2. światło - lubi - konstrukcja już leciwa
    3. idealny do szczegółów
    4. wg. mnie źle oddaje kolor czerwony

    jeszcze się go uczę mam go dopiero kilka dni mam go z obiektywem 24-70/3,5-5,6. Trochę dziwnie obrazuje - inaczej niż nikon i zupełnie inaczej niż Fuji

    lubię zdjęcia szczegółów i do tego będzie to body - muszę jeszcze do tego jakis jasny obiektyw nabyć ..






    crop:
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 13-03-2010 o 22:42

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •