Mam nadzieję że przypadnie komuś do gustu
Pozdrawiam.
Szukaj
Mam nadzieję że przypadnie komuś do gustu
Pozdrawiam.
Surfingujące buty.
Przemyślany i poukładany kadr, mgiełka zrobiła fajny klimat.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
jest tak klimatycznie
Kurde,powaliło się...szczęście,że mgła była...bo jest o mało co.... klimat...
Droga od roga do roga nie wystarczy......![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Klimatyczna fotka![]()
Dobry kadr z dobrym klimatem.
Podoba się.
zdjęcie w zasadzie jest poprawne
ładnie poukładane i z klimatem te liście na drodze mi się podobają
Jestem szumofobem. S50F1.4A
ładnie - gratki![]()
Skontaktuj się z nami