Kompozycja planu mimo trudnrgo lesnego tematu bardzo sie broni, jestem na tak, wyszlo bardzo dobrze.
A i tytul swietnie dobrany![]()
Szukaj
Kompozycja planu mimo trudnrgo lesnego tematu bardzo sie broni, jestem na tak, wyszlo bardzo dobrze.
A i tytul swietnie dobrany![]()
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Prosto i ładnie...brakuje deczko kontrastu
I bardzo dobrze Ci to wyszlo![]()
Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.
A ja kolejny raz podchodze i czegos mi brakuje. Mysle, ze kontrastu. Czepialstwo moje. Jesli mozna powiedziec, ze kadr jest spokojny, to ten jest. W tym gaszczu tym bardziej.
Skontaktuj się z nami