Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: tak bylo...

  1. #1

    Domyślnie tak bylo...

    ...tego samego dnia...ale ubiegłego roku...


    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Troszke szarawo wyszło, lewa strona zbędna niewiele sie tam dzieje i z ostrościa kiepsko .... tez mam z tym problem

    taka moja mała propozycja na rozruszanie wątku mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko

    wiele nie zmieniłem ciachłem lewa strone i pobawiłem sie poziomami

  3. #3

    Domyślnie

    kompletnie nie mam nic przeciwko,powiem więcej ,jestem za i podoba się bardziej niż org.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •