...tego samego dnia...ale ubiegłego roku...
pozdrawiam
Szukaj
...tego samego dnia...ale ubiegłego roku...
pozdrawiam
Troszke szarawo wyszło, lewa strona zbędna niewiele sie tam dzieje i z ostrościa kiepsko .... tez mam z tym problem
taka moja mała propozycja na rozruszanie wątkumam nadzieje ze nie masz nic przeciwko
wiele nie zmieniłem ciachłem lewa strone i pobawiłem sie poziomami
kompletnie nie mam nic przeciwko,powiem więcej ,jestem za i podoba się bardziej niż org.
Skontaktuj się z nami