Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Dorotka

  1. #11
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tonacja Zobacz posta
    nie angażować w to dziecko i wrzucać to jeszcze w dodatku do internetu gdzie pełno psycholi przesiaduje :-/
    No proszę Cię... Zaraz pomyślę, że mam do czynienia ze starzejącą się i zgorzkniałą starą panną spod znaku radia maryja... Nie widzę w tym nic niestosownego... Na mnie te zdjęcia nie robią żadnego wrażenia...

  2. #12

    Domyślnie

    Tak, bo może Ciebie nie podniecają małe dziewczynki...ale są tacy co się tym będą jarać ale dobra...widzę, że i tak się nie dogadamy. Nie wiem, czy jesteście ślepi czy co... czy ja mówię, że nie można wykorzystywać dziecka jako modelki? Chodzi tylko o poważne podejście do tematu...

  3. #13
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tonacja Zobacz posta
    Nie wiem, czy jesteście ślepi czy co... czy ja mówię, że nie można wykorzystywać dziecka jako modelki? Chodzi tylko o poważne podejście do tematu...
    Ja jestem przeciwny wykorzystywaniu dzieci w JAKIEJKOLWIEK formie, ale wejdź na maxmodels. tam nawet sami rodzice wstawiają dwuznaczne zdjęcia swoich pociech w nadziei, że ktoś będzie chciał je zaangażować i podreperuje domowy budżet... (była o tym tutaj dyskusja w cafe)...

    http://www.youtube.com/watch?v=nUosw...eature=related

  4. #14

    Domyślnie

    No właśnie..
    Ale czy to znaczy, że ktoś tak robi, to wszyscy mogą... ale cóż, co racja to racja... niepotrzebnie się wtrącam i zbaczam z tematu. Może po prostu przeraża mnie perspektywa, że na świecie robi się coraz gorzej jeżeli chodzi o takie sprawy.

    Po filmie zdołowałam się jeszcze bardziej.
    Koniec tematu...

  5. #15
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tonacja Zobacz posta
    Po filmie zdołowałam się jeszcze bardziej.
    O! Nie chciałem...

    Na poprawę nastroju...

    http://www.youtube.com/watch?v=kOwPGv1pWYs

  6. #16

    Domyślnie

    Dwójeczka fajna
    http://msphoto.pl
    http://www.facebook.com/MSPhotoMichalSlota
    D700 / D600 / S15 2.8 / S 20 1.8 / N 35 1.8 / N 50 1.8 / N 85 1.8 / N 70-200 VR II / SB900 / SB28 /

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woda Zobacz posta
    ... ale w USA moglbys przez to miec klopoty
    głupia sprawa ale tylko to mi przeszło przez myśl

  8. #18

    Domyślnie

    Pytasz o postępy.
    przejrzałem zdjęcia które zamieściłaś na forum. Według mnie prujesz jak odrzutowiec.
    widać ogromny skok techniczny pomiędzy pierwszymi i ostatnimi zaprezentowanymi zdjęciami.
    Jedne z najlepszych prac na tym forum zamieszcza fotografka Joanna Kustra. Życzę ci abyś poszła w jej ślady.

    Twoja z modelką zabawa fotografią w " chce być ładna na zdjęciach" jest niewinna i czysta, ale wystawiona na widok publiczny może nabierać kontekstów, których się nie spodziewasz. Przypomnę "dziwne" zachowanie chłopaka dziewczyny, której śmiałe zdjęcia pokazałaś w jednym ze swoich wątków.
    Ono nie jest dziwne - jest łatwe do przewidzenia kiedy ma się ponad 40 lat. Ty dostałaś pierwszą lekcję
    Drugą odbierasz w tym wątku. Kształtuje cię kultura, w której publiczna powszechna dostępność prywatności nie jest niczym dziwnym, czy nagannym. Dla Ciebie zamieszczenie zdjęć koleżanki w sieci jest czynnością naturalną i szczerą - komuś innemu tego typu sposób prezentowania dziecka na zdjęciach może nie odpowiadać, szokować, lub wydać się niebezpieczny. Cytując : "weź się nie obrażaj" tymczasem na takie opinie Musi minąć trochę czasu, żebyś mogła je dobrze zrozumieć
    Właśnie dowiadujesz się o potężnym ładunku emocji jakie zdjęcia mogą wywołać u oglądających, choć Ty ich do tych zdjęć "nie wkładałaś"

    POWODZENIA
    myślę co piszę

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •