gratuluję - super![]()
Szukaj
gratuluję - super![]()
Niesamowite. I tyle.
D80 Tamron 17-50 mm F/2,8 Nikkor 70-300 mm VR
Nie mam pytań...
pozdrawiam
Raz, a porządnie - numer jeden w krajobrazie od baaaaardzo długiego czasu. Świetna kadr, obróbka z głową.
Jak zawsze rewelacyjnie!
piękna czerń i biel, jest lepiej niż dobrze
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Pięknie wyszła ta Rusinowa Polana!
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
W sumie to ciężko by było o jakąkolwiek krytykęŚwietne zdjęcie
Piekna konwersja i kadr. Na prawde szalowa praca.
........ powaliło mnie. Gratuluję
Skontaktuj się z nami