Nie ma co, pięknota.![]()
Szukaj
Jestem pod wrażeniem...
Rzadko wystawiasz ostatnio,ale warto poczekać.....nie ma żadnej "lipy"....
Podoba mi się jak 150....świetne jest.
Pozdrawiam
Andrzej.
bardzo ladnie wyglada
Ale masz statystyke13/14.
Bajka...po prostu. Doskonałe.
Jest pięknie.
Gratulacje!
Swietna kompozycja i piekne swiatlo! Gdzie zrobione?
Dzięki ponowne. Rusinowa.
Piękna praca.
Skontaktuj się z nami