Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sophija...

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bielik Zobacz posta
    no i dwójeczka jest wporzo
    Zdecydowanie
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  2. #12

    Domyślnie

    no dobra dobra ..rano bylo za oknem duzo sniegu i bialego koloru wiec chcialem troche przygasic :P
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo przyjemnie się na to patrzy. Piękna twarz, włoski, rączki, ramiączko, aż chciało by się wiedzieć co kryje się w tym marzeniu. Super i jeszcze raz super.

  4. #14

    Domyślnie

    jak ma się za modelkę Faye Dunaway to fota MUSI się udać

    ps.
    przyznacie że dziewczyna uderzająco podobna ?

  5. #15

    Domyślnie

    a widziałeś co ta "dziewczyna" dokonuje "po drugiej stronie szkła"?

  6. #16

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •