Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ewelina

  1. #1

    Domyślnie Ewelina

    Kolejna próba portretu - tym razem bez dość 'eksperymentalnej' obróbki na laptopie, a raczej klasycznie.
    Ewelina pierwszy raz pozowała.

    Jak oceniacie?

    #1

    #2
    Zła wersja była, dorzucę potem.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Maciek R ; 12-02-2010 o 16:57

  2. #2
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    na drugim - wygładziłeś buzię ślicznej dziewczyny a już szyja została nie wygładzona i jest spory kontrast

  3. #3

    Domyślnie

    O kurde, z rozmachu wrzuciłem nie tą wersję co trzeba...
    Dwójkę moderuję i dorzucę potem.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Fajnie moje pierwsze wrażenie, to troche za dużo światła na twarzy?

  6. #6

    Domyślnie

    ja uwielbiam wygładzanie bo sam to robie nagminnie ale to co zrobiłes z szyją na 2 po poprawce tego co wstawiłes wcześniej należy ci się kalps od modelki zrobiłes jej silikonową szyje oryginał przed poprawką bardziej do mnie gadał teraz to katastrofa na 1 zobacz jaka ma śliczna naturalna szyje więc zastanów sie raz jeszcze nad dwójką

  7. #7

    Domyślnie

    Dokładnie, teraz ta szyja wygląda ja plastikowa rura.

  8. #8

    Domyślnie

    Na dwójce za dużo śwaitełka , odbija się na twarzy.
    Jedynka ładnie, tylko nie rozumiem cięcia głowy. Wiem, że teraz taka głupia moda, ale bądź konsekwentny i przytnij lewą stronę, tym bardziej, że daje po oczach i odciąga wzrok od modelki.

  9. #9

    Domyślnie

    Zdecydowanie jedynka na tak,natomiast dwójka niestety na nie.
    D50 + S10-20/3,5 + N18-70/kit + N70-300VR + N35/2,0D + N50/1,4D + SB800 + podstawowe akcesoria

  10. #10

    Domyślnie

    Przyznam bez bicia, że z dwójką (z jej szyją) miałem ogromne problemy, za nic nie potrafię jej wygładzić tak, żeby to jakoś poprawnie wyglądało.

    Dzięki za komentarze.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •