Hej,
Odkąd mam nową drukarkę (HP C6180 - kombajn photosmart a atramentem Vivera) mam problem z wydrukiem zdjęć. Otóż zawsze na wyjściu zdjęcie wychodzi na ciemne. Na oko 1-2 EV na minusie. Drukuję z NEF albo Picasą albo ACDSee Pro. Czy ma ktoś jakiś link do tutoriala jak można wykonać taką kalibrację?
Kal
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami