Co do kadrów to podpisuję się pod każdą pochwałą. Natomiast kolor śniegu w cieniu jest mz za niebieski, ja kierowałbym się w odcienie szarości.
Szukaj
Co do kadrów to podpisuję się pod każdą pochwałą. Natomiast kolor śniegu w cieniu jest mz za niebieski, ja kierowałbym się w odcienie szarości.
Wybiore nr 5 ,za batdzo dobre pokazanie skali krajobrazu ,dzieki wkomponowaniu sylwetek wspinaczy na szlaku w zdjecie...
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
numr 3 i 6 robia ciekawy klimat. szkoda ze ostatnie takie w dziwnej perspektywie![]()
Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.
6 i 7 mz na prawdę świetne zdjęcia
Skontaktuj się z nami